NOK

NOK ژاپن طولانی ترین تولید کننده مهر و موم تاسیس شده است. قطعات کارکردی ما مانند مهر و موم نفت و مهر و موم مکانیکی که از طریق فن آوری پیشرفته مهر و موم ساخته شده اند نه تنها در صنعت خودرو مشغول به کار هستند بلکه در صنایع مختلف نیز استفاده می شود. ما از لحاظ قابلیت اطمینان با استفاده از تکنولوژی و دانش فنی که از زمان شروع عملیات انباشته شده است، به شرکت پیشرو در زمینه توسعه داده ایم.
همچنین، به عنوان اولین تولید کننده قابل انعطاف مدار چاپی ژاپن (FPC) ژاپن، ما به طور گسترده ای در توسعه دستگاه های الکترونیکی کوچکتر، سبک تر و با عملکرد بهتر کمک کرده است. در سال ۲۰۰۴، ما یک کسب و کار جدید غلتکی راه اندازی کرد تا بیشتر رشد پایدار شرکت ما را تقویت کند.

گروه NOK قصد دارد تا با بهره گیری بیشتر از فناوری هایی که پایه و اساس عملیات کسب و کار ما را تشکیل می دهند، یعنی تولید مهر و موم، FPC و فن آوری های نورد، سازنده قطعات بیشتر و بیشتر منحصر به فرد شود. علاوه بر این، ما در حال انجام اقدامات شدید هزینه در سراسر عملیات کسب و کار ما، از تولید به خط مقدم فروش، در حالی که تلاش های شدید برای بهبود کیفیت محصولات و خدمات ما. ما متعهد به “ساخت محصولات منحصر به فرد و مفید با حمایت فن آوری به شیوه ای رقابتی و ارائه آن در سراسر جهان در راه معقول،” نتیجه یک گروه شرکت های بزرگ بسیار سود آور شدن که در آن مشتریان، سهامداران، کارکنان، تامین کنندگان، و تمام افراد ذینفع می تونه افتخار کنه

در عین حال، برای حفاظت از محیط زیست طبیعی نسل آینده، ما همچنین متعهد به مدیریت زیست محیطی دقیق و پیوستن به مسئولیت اجتماعی ما به عنوان یک شهروند شرکتی هستیم.

آنچه که در سال ۱۹۳۹ به عنوان یک کارخانه کوچک شهر تاسیس شد در کوب، ژاپن آغاز به کار کرد و به یک شرکت بسیار منحصر به فرد تبدیل شد. فرهنگ سازمانی این کارخانه اصلی از طریق نسل ها به قرن ۲۱ منتقل شده است، به طور دائم الهام بخش کارکنان NOK گروه بلند پروازانه است. با توجه به شهرت ما به عنوان یک “کارخانه کوچک شهر متولد شده به عنوان یک تامین کننده قطعات بزرگ”، ما همچنان به مدیریت NOK گروه در یک راه حتی بیشتر از جاه طلبی در این قرن جدید..

NOK Product